Aktuality

Výstava INFOTHERMA 2017

Ve dnech 23. - 26. ledna 2017 probíhá na Výstavišti Černá louka Ostrava již XXIV. ročník. Výstava probíhá v oblasti, kde je jí nejvíce potřeba. Zabývá se moderním vytápěním, úsporami energií, využíváním obnovitelných zdrojů a ochranou ovzduší.

Celý článek

Novinky z Kotlíkových dotací v krajích Středočeském, Olomouckém a Vysočině

Navýšení peněz na výměnu kotlů pro Kraj Vysočina. Termín druhého kola kotlíkových dotací ve Středočeském kraji. Nový dotační program kotlíkových dotací v Olomouckém kraji.

Celý článek

Již jen několik týdnů na kontrolu kotlů

Máte kotel na pevná paliva? Víte, že musíte nechat udělat jeho kontrolu nejpozději do konce prosince? Koho se kontroly týkají, se dočtete níže.

Celý článek

Přemýšlíte o zateplení svého domu?

Přemýšlíte o zateplení svého domu? Chcete udržet v domě teplo? Umíte vybrat správnou izolaci? Orientujete se v široké nabídce izolačních materiálů? Hospodární majitelé domů odpovědí na první dvě otázky „ano“.

Celý článek

Co je Nová zelená úsporám?

Dotační program Nová zelená úsporám je zaměřen na úspory energií v rodinných domech. Státní podporu je možné získat na zateplení domů, výměnu oken, kotel nebo tepelné čerpadlo, větrání a rekuperaci tepla.

Celý článek

Už je to tady!? Úředníci budou moci k lidem domů.

V polovině října 2016 schválil Senát Novelu zákona o ochraně ovzduší, která by měla ochránit obyvatele České republiky před těmi, kteří nevhodným způsobem vytápění zamořují své okolí nebezpečnými látkami.

Celý článek
123