Reference

Ušetřili jsme více než 104 miliónů Kč
téměř 700 klientům

Bez starostí

Dotaci vyřídíme na klíč od A do Z.

Bez rizika

V případě neschválení Vaší žádosti nezaplatíte ani korunu.

Co o nás říkají?

V rámci spolupráce nás mile překvapila odborná fundovanost nejen v oblasti dotací, ale i v odborných věcech týkajících se přímo vytápění nebo stavebních prací. Z našeho pohledu je klíčová komplexnost služby, tedy to, že za klienta vše vyřídí od A do Z. Přitom klient nic neriskuje, kdyby dotaci nezískal, nic nezaplatí.

Pavel Vrzáček, Raiffeisen stavební spořitelna

Naše reference

 • Získali jsme dotaci 572.835 Kč na zateplení, rekuperaci a výměnu oken

  Co o nás říká klient?

  V loňském roce jsem začal uvažovat o rozsáhlé rekonstrukci svého rodinného domu. Zaujala mne možnost využít dotační programy Nová zelená úsporám a Kotlíková dotace. S oběma žádostmi mi nakonec pomohla firma, která má s vyřizováním dotací několikaleté zkušenosti. Navrhla pro mne nejlepší a nejefektivnější řešení, zajistila zpracování veškeré dokumentace a zařídila potřebnou administraci. Bez rizika a bez starostí jsem si tímto způsobem zajistil moderní a ekologické bydlení. Získané finanční prostředky byly závěrečnou tečkou za výbornou spoluprací s firmou Zelená pro dům.

 • Klientovi jsme díky dotaci ušetřili 238.802 Kč na zateplení a výměnu oken

  Co jsme udělali?

  Majitel tohoto rodinného domu využil dotaci k zateplení obvodových stěn, podlah i stropů. Ve svém domě si nechal vyměnit většinu oken i dveří. Díky provedeným ekologickým opatřením a tepelně izolačním vlastnostem použitých materiálů zpříjemnil celkové klima v interiéru svého domova a vytvořil zdravé prostředí pro bydlení.

 • Díky dotaci klient ušetřil 105.043 Kč na zateplení objektu

  Co o jsme udělali?

  Klient se rozhodl investovat peníze do rekonstrukce obvodových zdí svého domu a výměnu některých oken. Tímto krokem ušetří každoročně nemalé peníze za spotřebované energie, které může dále využít podle svých představ. Pomocí dotace Nová zelená úsporám jsme majiteli této nemovitosti pomohli získat velmi zajímavou část vložených finančních prostředků nazpátek.

Naši klienti jsou z celé ČR

Nová zelená úsporám Kotlíková dotace