Reference

Ušetřili jsme více než 104 miliónů Kč
téměř 700 klientům

Bez starostí

Dotaci vyřídíme na klíč od A do Z.

Bez rizika

V případě neschválení Vaší žádosti nezaplatíte ani korunu.

Co o nás říkají?

V rámci spolupráce nás mile překvapila odborná fundovanost nejen v oblasti dotací, ale i v odborných věcech týkajících se přímo vytápění nebo stavebních prací. Z našeho pohledu je klíčová komplexnost služby, tedy to, že za klienta vše vyřídí od A do Z. Přitom klient nic neriskuje, kdyby dotaci nezískal, nic nezaplatí.

Pavel Vrzáček, Raiffeisen stavební spořitelna

Naše reference

 • Pomohli jsme p. Slanému ušetřit 572.835 Kč

  Co o nás říká pan Slaný?

  V loňském roce jsem začal uvažovat o rozsáhlé rekonstrukci svého rodinného domu. Zaujala mne možnost využít dotační programy Nová zelená úsporám a Kotlíková dotace. S oběma žádostmi mi nakonec pomohla firma, která má s vyřizováním dotací několikaleté zkušenosti. Navrhla pro mne nejlepší a nejefektivnější řešení, zajistila zpracování veškeré dokumentace a zařídila potřebnou administraci. Bez rizika a bez starostí jsem si tímto způsobem zajistil moderní a ekologické bydlení. Získané finanční prostředky byly závěrečnou tečkou za výbornou spoluprací s firmou Zelená pro dům.

 • Pomohli jsme p. Vnentřákovi ušetřit 238.802 Kč

  Co jsme udělali?

  Majitel tohoto rodinného domu využil dotaci k zateplení obvodových stěn, podlah i stropů. Ve svém domě si nechal vyměnit většinu oken i dveří. Díky provedeným ekologickým opatřením a tepelně izolačním vlastnostem použitých materiálů zpříjemnil celkové klima v interiéru svého domova a vytvořil zdravé prostředí pro bydlení.

 • Pomohli jsme p. Záděrovi ušetřit 105.043 Kč

  Co o jsme udělali?

  Pan Záděra se rozhodl investovat peníze do rekonstrukce obvodových zdí svého domu a výměnu některých oken. Tímto krokem ušetří každoročně nemalé peníze za spotřebované energie, které může dále využít podle svých představ. Pomocí dotace Nová zelená úsporám jsme majiteli této nemovitosti pomohli získat velmi zajímavou část vložených finančních prostředků nazpátek.

Naši klienti jsou z celé ČR

Nová zelená úsporám Kotlíková dotace